خانه 5 اخبار روز 5 احتمال حمله سایبری به مراکز پتروشیمی رد شد

احتمال حمله سایبری به مراکز پتروشیمی رد شد

سید هادی سجادی، معاون امنیت سازمان فناوری اطلاعات ایران در همان زمان از احتمال سایبری بودن منشأ این آتش سوزی ها در مراکز پتروشیمی خبر داد و گفت: «با توجه به گمانه زنی ها در مورد منشأ تهدیدات سایبری در آتش سوزی‌ های اخیر تاسیسات صنعتی کشور، مرکز ملی فضای مجازی بررسی این موضوع را در دستور کار دارد».

حال دبیر شورای عالی فضای مجازی با اعلام نتایج بررسی تیم‌ های اعزامی ویژه به محل آتش‌ سوزی‌ های اخیر گفته است: «موضوعی دال بر حمله ی سایبری در حوادث اخیر به اثبات نرسید».

ابوالحسن فیروزآبادی درباره ی نتایج ارزیابی تیم‌ های ویژه ی این شورا برای بررسی منشأ سایبری آتش‌سوزی‌ های مورد اشاره، در این خصوص اظهار داشته است: «تیم‌ های ویژه در تاریخ مقرر گزارش خود را به شورا ارائه دادند و این گزارش را به مسئولین منعکس کردیم اما موضوعی که ثابت کند براساس حمله ی سایبری حادثه‌ ای اتفاق افتاده به اثبات نرسید».

وی افزوده است: «به این ترتیب موضوع احتمال حملات سایبری در آتش‌ سوزی‌ های اخیر با رد حمله ی سایبری به پایان رسید. اما در حین بازدید هایی که این تیم‌ های ویژه از مناطق حادثه دیده داشتند اشکالاتی ملاحظه شد که امیدواریم این اشکالات رفع شود».

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خندوانه

دانلود فصل چهارم برنامه “خندوانه” با کیفیت عالی

دانلود رایگان فصل چهارم برنامه تلویزیونی خندوانه با کیفیت عالی ۵۷۶p TVRip

فریدون آسرایی

دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام مستی

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای فریدون آسرایی به نام مستی